+48 729 110 756 kajetan@geostrony.pl

Szablony stron internetowych dla firm geodezyjnych

Zobacz, jak może wyglądać Twoja nowa strona internetowa.

Oto kilka przykładowych stron geodezyjnych.

Dzięki gotowym szablonom Twoja strona może powstać szybko,

dzięki czemu więcej czasu mogę poświęcić na działania SEO

Szablony stron internetowych dla geodetów

Gotowe szablony stron www dla firm geodezyjnych

Szablon #1

Czytelny szablon, w którym od razu widać wszystkie atuty firmy. Na stronie głównej jest miejsce na przedstawienie oferty, podzielenie się opiniami klientów i pokazanie siebie z jak najlepszej strony. Szablon w dosyć ostrych kolorach jednoznacznie kojarzących się z budową. Z założenia szablon ten nie ma żadnych ruchomych elementów ani innych „wodotrysków”. Prosty i skuteczny.

Strona główna

Strona www dla geodetów - szablon 1 - Home

Oferta firmy

Szablon 1 Oferta

Kontakt

Szablon 1 Oferta

Kolejne szablony już wkrótce

Dlaczego nowa strona będzie oparta na szablonie?

Szablony stron internetowych WordPress to nie tylko prosty sposób na szybkie tworzenie stron internetowych. To przede wszystkim punkt wyjścia do rozpoczęcia rozmowy z Tobą o Twojej nowej stronie firmowej. Te szablony są pomysłami, od których możemy wyjść, aby Twoja firma miała świeżą stronę www.

Na takim szablonie bez problemu można podmienić szereg ustawień, tak aby nabrała ona indywidualnego charakteru:

  • Kolory: Dopasuję paletę barw do identyfikacji wizualnej Twojej firmy
  • Czcionki: Dobierzemy czcionki, które najlepiej oddadzą charakter Twojej działalności
  • Animacje: Możemy ożywić Twoją stronę dynamicznymi elementami, które przyciągną uwagę odwiedzających
  • Zdjęcia i Grafiki: Własne zdjęcia to podstawa budowania marki, która wzbudza zaufanie. Każdy obraz na szablonie powinien pochodzić z Twojego archiwum, jeśli nie masz odpowiednich zdjęć to będę zalecał je wykonać
  • Układ i wygląd sekcji: Strony internetowe oparte na szablonach WordPress, które tworzę, są w pełni edytowalne. Można na nich zmienić każdy najmniejszy element lub dodać inny.

Szablony są zaprojektowane z myślą o efektywności, łatwości obsługi i zoptymalizowane pod kątem SEO. Pozwalają na szybkie uruchomienie strony, jednocześnie zapewniając, że jest ona dobrze zaprojektowana pod kątem wyszukiwarek. Tworząc Twoją nową stronę, będę pracował na podstawie wybranego przez Ciebie szablonu, dostosowując go do Twoich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu proces tworzenia strony staje się szybszy i pozwala mi skoncentrować się na najważniejszym aspekcie – takim przygotowaniu strony, aby zapewniała Ci dopływ klientów.

Kontakt do mnie

Kajetan TerleckiSkontaktuj się ze mną:

+48 729 110 756

kajetan@geostrony.pl

Już wkrótce mogę zacząć poprawiać lub tworzyć Twoją nową stronę internetową. Zajmę się ulepszeniem wyglądu i dodaniem nowych funkcjonalności, ale przede wszystkim skupię się na widoczności Twojej strony. Twój sukces online jest w zasięgu ręki. Napisz do mnie już dziś i ustalmy plan działania!

Formularz kontaktu